קפלר שיווק מוצרי שיער

"קפלר" הינה חברה המשווקת מגוון של מוצרים למעצבי שיער ,מספרות ולקוחות פרטיים. החברה מתמחה ביבוא ושיווק תוספות שיער איכותיות מכל העולם כגון: 

שיער רוסי, הודי וברזילאי מכל הסוגים כגון: שיער בקוקו, בחרוזים, בקארטין, פולימר, טרסים עם או בלי תיקתקים, כיסויי פדחות, פאות, וכל סוגי העזרים לתוספות, קיימת אפשרות של מדידת תוספת שיער והתאמה אישית לכל סוגי השיער הזמנת פיאות, תיקוני פאות. במקום מובטח ייעוץ מקצועי חינם להחלקות יפניות ופתיחת תלתלים. עזרה בהתאמות צבע והסבר מפורט על מרכיבים ותהליכי עבודה נכונים.

חברת קפלר החברה מספר אחת בארץ למוצרי טיפוח איכותיים למספרות כגון:" סנסיאנס" , ומשווקת של החלקות יפניות ותוספות שיער "גרייטלנגס"

דוברת קפלר  - בעלת חברת "קפלר" הנה בעלת 12 שנות נסיון בתחום השיער, ואחראית על הקמת קו שיווק למספרות גדולות באזור המרכז. אליה חבר כשותף - גילי קפלר –המנהל את כל מערך המכירות בחברה, וביחד הצליחו לגייס עוד לקוחות חדשים מהארץ והעולם.

בנוסף לשיווק המוצרים והשיער, פיתחה ב5 השנים האחרונות חברת "קפלר" תחום חדש וייחודי של מערך פירסום לספרים. הליווי כולל פתיחה וקידום אתרי אינטרנט למספרות, כתיבת מודעות פרסום, הדרכות מכירות על מנת להגדיל את מעגל המכירות במספרה, קביעת תוכן שיווקי כולל אייטמים טלוויזיוניים, כתיבת השאלות למנחה וכתיבת התשובות לספר. הכול כמובן כולל קרדיטים של מותגי קפלר שיווק.

כיום החברה מלווה את המערך הפרסומי באופן רציף של מספרות רבות, וקוצרת הצלחה רבה.

בחודשים האחרונים הצליחה חברת "קפלר" לפתח מותג פרטי של מוצרים  בשנת 2014  אנו מקווים לצאת עם הקו לשוק הקמעונאי ולחנויות הפארם.  VOL בשם "22 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ושאלה

אנו לרשותכם בכל עניין ושאלה בין אם את/אתה ספר מקצועי או לקוח סופי המעוניין ביעוץ והפנייה אל ספר מורשה שעבר הכשרה מקצועית על ידינו ומוכר במומחיותו בתחום החלקה יפנית או פתרונות שונים של תוספות שיער וכו '.

כתבותינו: התע"ש 3 רמת גן טלפקס: 03-6700098, סלולרי: 050-2535029

הנגשה בחנות ובמספרה

  • בחנות ובמספרה מתאפשרת תנועה חופשית של אדם פנויה ממכשולים
  • יש אפשרות להיכנס לחנות ולמספרה עם חיות שירות, ועזרי נגישות
  • קבלת שירות ללא המתנה - פטור מתור, לזכאים בעלי מוגבלויות
  • סיוע וליווי אישי בתהליך הרכישה

מייל: dovrat@keplerhair.co.il
טלפון: 03-6700098

Loading...